poderwać koleżankę z pracy

Jedyna reguła określająca to, jakie jest odpowiednie miejsce, gdzie wolno flirtować brzmi: wszystkie miejsca są dozwolone. Dlatego jeśli coraz częściej zatrzymujesz wzrok na swoim koledze z pracy, a kiedy on przechodzi obok to szybciej bije ci serce, nie zagłuszaj tego uczucia tylko ze względu na to, że to twoje życie zawodowe. Zawsze jest lepiej czegoś spróbować – nawet gdyby nic miało z tego nie wyjść, aniżeli potem przez długi czas żałować, że się nic nie zrobiło. Nie wiesz co może cię czekać – pikantny romans, ciekawy związek albo miłość na resztę życia. Jeśli kolega wpadł w oko tobie, pomyśl, czy nie „polują” już na niego twoje koleżanki z pracy. Jeśli zauważysz, że masz konkurencję, to czym prędzej musisz się dowiedzieć sprawdzonych sposobów, jak poderwać kolegę z pracy. Okazja do kolejnego podrywu może się prędko nie zdarzyć ponownie.

W tej pozornie skomplikowanej operacji, którą jest zawrócenie w głowie drugiemu człowiekowi, najważniejsze jest, aby nikogo nie skrzywdzić. Porady na temat, jak poderwać kolegę z pracy powinny pozostać w sferze fantazji, jeśli ten kolega jest, np. w związku małżeńskim i ma dzieci. Wówczas okazja do pikantnego romansu przejdzie nam bokiem, ale przynajmniej nie będzie nas gryzło sumienie, że ktoś inny cierpi przez nasze działania. Ostatecznie nic nie stoi na przeszkodzie, aby spróbować się zaprzyjaźnić.

jak poderwać koleżankę z pracy

Zacznij od przeprowadzenia małego śledztwa. Obecnie dużo rzeczy o drugim człowieku można się dowiedzieć z mediów społecznościowych. Jeśli obiekt twojego podrywu jeszcze nie jest w gronie twoich znajomych na Facebooku albo jeśli ma Instagrama, a ty go nie obserwujesz, to natychmiast napraw ten błąd. Informacje o sobie, ulubione filmy, książki, seriale, gdzie jeździ na wakacje, z kim i jak spędza wolny czas – zazwyczaj wszystkie te dane możesz sprawdzić na profilu znajomego. Przejrzyj więc konta w mediach społecznościowych kolegi z pracy i przygotuj się z tematów, które on lubi. „Przypadkowo” obejrzyj jego ulubiony film, „przypadkowo” przeczytaj tę samą książkę, spróbuj potraw z kuchni, która mu smakuje. Cel tych działań jest jeden – podczas rozmowy twarzą w twarz sprawisz na nim wrażenie bratniej duszy i jeśli dobrze to rozegrasz, to może dojść do sytuacji, że to on będzie za tobą szalał.

Twoją szansą są wszelkie firmowe spotkania integracyjne. Jeśli chcesz wiedzieć, jak poderwać kolegę z pracy i kiedy, to właśnie w trakcie tych wydarzeń, gdy wszyscy pracownicy są ze sobą w luźnej atmosferze. Podczas firmowych spotkań integracyjnych twoje zainteresowanie jego osobą nie wyda się podejrzane. Jest to niepowtarzalna okazja, aby odbyć dłuższą, głębszą rozmowę. Jeśli masz okazję, aby przełamać lody za pomocą alkoholu – korzystaj, w małej dawce będzie to twoje narzędzie na skuteczny podryw.

Naucz się jego rozkładu dnia w pracy. Przypatrz się, kiedy wychodzi na przerwę i tak zorganizuj obowiązki, aby mieć chwilę wolnego w tym samym czasie. Czasami możesz zaproponować mu, że zrobisz kawę, a dziesięć minut przy pobudzającym napoju to świetna okazja, aby zacząć rozmowę. Znajdź jednak równowagę pomiędzy byciem miłą wobec niego, a nachalną. Jeśli on zobaczy, że za bardzo się przystawiasz, może się wycofać – nikt nie przepada za zdesperowanymi adoratorami. Idealna sytuacja jest wtedy, kiedy zarzucasz przynętę i on sam przychodzi, aby ją – czyli ciebie – zdobyć, np. jako pierwszy proponując wyjście po pracy na kolację.

miłość

Podczas rozmowy bądź ciekawa jego życia. Chciej tego, aby ci opowiadał, co mu się przydarzyło, co go kręci, jakie ma plany, marzenia. Brutalna prawda jest taka, że ludzie są stworzeniami samolubnymi i uwielbiają, kiedy mogą komuś opowiadać o sobie. Taką postawą na pewno zapunktujesz u swojego kolegi, jednak uważaj, aby nie przesadzić z biernym zachowaniem. Kiedy rozmawiacie, to owszem, pozwól mu się wygadać, ale sama również bądź ciekawym człowiekiem. Nikt nie lubi wchodzić w relacje z kimś, kto tylko się uśmiecha i potakuje na wszystko głową. Dlatego co jakiś czas przejmuj inicjatywę i opowiadaj o tym, co ty lubisz robić w życiu, przedstaw swoje pasje, najlepiej „przypadkowo” nawiązując do zainteresowań kolegi, które poznałaś wcześniej. W trakcie rozmowy nie opowiadaj jednak swojego życiorysu. Twój partner nie będzie czerpał żadnej przyjemności z flirtu, jeśli wszystkiego o tobie dowie się w pierwszym tygodniu znajomości. Sprawiaj wrażenie, że jest w tobie dużo do odkrycia, że nie jest łatwo cię zdobyć. Mężczyźni uwielbiają wyzwania, a taką lekko niedostępną postawą na pewno podniesiesz swojemu koledze chęć wygrywania.

[Głosów:32    Średnia:2.7/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here