Serwis Dell Wrocław

Firma Dell to międzynarodowa korporacja, która produkuje, naprawia i sprzedaje komputery oraz związane z nimi usługi. Sprzedaje również serwery, oprogramowanie, telewizory, drukarki, czy odtwarzacze MP3. Jest to jedna z największych korporacji technologicznych na świecie. Każdy z pewnością choć raz spotkał się z produktem firmy Dell.

Jak działa Twój komputer/laptop Dell?

Komputery marki Dell znane są przede wszystkim z zastosowania biurowego, biznesowego, często wybierają je specjaliści. Cieszą się dużą popularnością wśród użytkowników. Znane są z dobrej jakości, mają dużo pozytywnych opinii. Jednak, jak wszystkie urządzenia, mają prawo do różnych usterek. Jak je rozpoznać?

Niebezpieczne oznaki laptopa Dell

Skąd wiedzieć, że coś jest nie tak? Zwróć uwagę, gdy:

  • komputer działa głośniej niż zazwyczaj,
  • komputer działa powoli, „zawiesza się”,
  • komputer dłużej „myśli” przy uruchamianiu programów,
  • komputer ma problemy w łączeniu się z Internetem,
  • komputer „nie wykrywa” myszki lub klawiatury lub innych urządzeń USB,
  • nie działa napęd CD/DVD,
  • komputer nie odtwarza dźwięku przez głośnik.

Twój komputer może również nie uruchamiać się, lub po uruchomieniu pojawiać się tzw. bluescreen – niebieski ekran. Awarii ulec może pamięć RAM, przegrzewające się podzespoły czy karta graficzna.

Jest dużo więcej takich awarii, wymieniliśmy jedynie te najpopularniejsze. Najważniejsze jednak to wiedzieć, że coś jest nie tak – wtedy można podjąć działanie mające na celu szybką i skuteczną naprawę.

Awaria komputera Dell- co robić?

Przede wszystkim – nie panikuj. Po prostu zadzwoń do nas, pomożemy zdiagnozować problem i wyeliminujemy go.

Bardzo często wystarczy po prostu wyczyścić laptopa z kurzu czy reinstalować system.

Nasz serwis Dell Wrocław – Hilfe zatrudnia specjalistów. Jeden z nich zajmie się właśnie Twoją sprawą. Dlaczego nie warto powierzać swojego cennego sprzętu komuś, kto „nie do końca” zna się na rzeczy? Osoba, która nie wie, co robi, może bardziej zaszkodzić, niż pomóc. Wyobraź sobie, że lecisz samolotem. Stewardessa woła cię do kokpitu pilotów. Czy – nie mając żadnej wiedzy na ten temat – podjąłbyś się sterowania samolotem i doprowadzenia do bezpiecznego lądowania, mając ze sobą w kokpicie pilotów, którzy doskonale wiedzą, co robią? Czy raczej zostawiłbyś im pole do manewru?  Aby zajmować się serwisem komputera czy laptopa Dell, konieczna jest znajomość jego specyfiki. Tę znajomość wykazują nasi specjaliści.

Profesjonalizm i jakość – serwis komputerów Dell

Jesteśmy firmą IT z Wrocławia i zajmujemy się serwisowaniem sprzętu komputerowego. Doskonale wiemy, jak niełatwo jest znaleźć kogoś, kto podejmie się profesjonalnej naprawy Twojego komputera. Przez lata radziliśmy sobie z przeróżnymi problemami, dotyczącymi najpopularniejszego narzędzia do pracy i rozrywki. Świadczą o tym setki zadowolonych klientów.

Postaw na serwis Dell Wrocław – firmę z dziesięcioletnim doświadczeniem – Hilfe. Jeśli chcesz mieć szybki, sprawny i cichy komputer, przypomnieć sobie piękne czasy, gdy był jeszcze nowy, koniecznie zwróć się do nas. Gwarantujemy naprawę na miejscu u klienta, jeśli jest ona niemożliwa – maksymalnie 2 dni serwisu.

Dojeżdżamy do klienta na terenie Wrocławia, za niewielką dodatkową opłatą również na tereny położone przy granicy miasta.

Ile kosztuje serwis Dell we Wrocławiu?

Za diagnostykę w naszym serwisie nie zapłacisz nic.

Odzyskać dane możesz już od 100 zł. Naprawa podzespołów lub matrycy to także 100 zł. Czyszczenie laptopa to 150 zł, a komputera stacjonarnego – 100 zł.

Z nami usterka Twojego komputera to już nie problem. Zatroszcz się o swój komputer, a on odwdzięczy ci się długotrwałą współpracą.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here