Wynajem żurawi budowlanych: dlaczego warto, jakie są koszty i gdzie skorzystać z usług ekspertów?

Wynajem żurawi budowlanych to opłacalna forma uzyskania dostępu do nowoczesnych i funkcjonalnych żurawi wieżowych i samojezdnych. Przedsiębiorstwa budowlane oraz firmy działające w sektorze przemysłowym coraz chętniej przedkładają wynajem nad leasing lub kredytowanie własnego parku maszynowego. Sprawdź, dlaczego warto postawić na wynajem żurawi budowlanych, jakie są koszty wynajmu, a także gdzie skorzystać z usług ekspertów.

Wynajem żurawi budowlanych – dlaczego warto skorzystać z takiej usługi?

Usługa wynajmu to jedna z bardziej opłacalnych opcji, która umożliwia pozyskanie nowoczesnego i w pełni funkcjonalnego specjalistycznego sprzętu. Dzięki elastycznym umowom możliwy jest zarówno krótkotrwały wynajem do pojedynczych prac budowlanych, jak i wynajem wielu maszyn, dzięki którym możliwe jest wyposażenie w żurawie dużych placów budów oraz stref przemysłowych.

Rozwiązanie to jest korzystne zarówno dla małych firm budowlanych, które nie dysponują własnym parkiem maszynowym, jak i dla przedsiębiorstw, którym nie opłaca się finansować specjalistycznych maszyn do pojedynczych zleceń. Wynajem świetnie sprawdza się również w celu ujednolicenia i zwiększenia transparentności kosztów finansowania i obsługi sprzętu budowlanego, co pozwala precyzyjniej oszacować wszystkie koszty oraz rozplanować firmowy budżet.

Dlaczego warto postawić na wynajem żurawi budowlanych? Przedsiębiorcy decydujący się na usługę wynajmu mogą odliczyć cały koszt usługi do kosztów prowadzenia działalności. Co więcej, przedsiębiorstwo, które wynajmuje sprzęt, nie musi martwić się o jego konserwację, utrzymanie oraz legalizację. Firma wynajmująca oferuje również kompleksowe usługi transportu, montażu i demontażu żurawi budowlanych na miejscu wskazanym przez przedsiębiorcę.

Wynajem żurawi budowlanych a koszty

Cennik wynajmu żurawi budowlanych waha się w szerokich granicach, zależnie od regionu, rodzaju wynajmowanej maszyny, a także od pozostałych parametrów, jak: rodzaju i ilości przenoszonego ładunku, liczby roboczogodzin czy środowiska pracy. Koszt wynajmu żurawi budowlanych samojezdnych wynosi od 1 tys. zł netto za dobę, a żurawi wieżowych torowych lub stacjonarnych od 3 tys. złotych za dobę.

Mimo to wynajem żurawi budowlanych może okazać się niezwykle atrakcyjną formą pozyskania specjalistycznego sprzętu zarówno do pojedynczych prac, jak i regularnej eksploatacji. Należy pamiętać, że w cenę wynajmu wliczona jest konserwacja, utrzymanie, naprawy, formalizacja pracy żurawi, a także kompleksowe wsparcie techniczne podczas ich eksploatacji.

Wynajem żurawi budowlanych – gdzie skorzystać z usług ekspertów?

W Polsce istnieje wiele firm oferujących usługi wynajmu specjalistycznych maszyn budowlanych. Decydując się na tego typu usługi, powinno się korzystać z usług firm, które mogą zaoferować wynajem wielu typów i modeli żurawi budowlanych. Dzięki temu o wiele łatwiej będzie nam dostosować przedmiot umowy do rodzaju przeprowadzanych robót.

Wiele wypożyczalni sprzętu budowlanego działa lokalnie, jednak znaczna część z profesjonalnych firm wynajmujących żurawie oraz pozostały sprzęt budowlany, dysponuje środkami, dzięki którym ich działalność prowadzona jest w skali krajowej.

Nie wiesz gdzie skorzystać z usług ekspertów i u jakiej firmy wynająć żurawie budowlane? Postaw na doświadczenie, bogaty park maszynowy oraz wiele lat doświadczenia, sprawdź ofertę firmy dźwigowej Urbanek. Do Twojej dyspozycji oddane zostanie ponad 25 modeli żurawi wieżowych górnoobrotowych i dolnoobrotowych o udźwigu od 3000 do 8000 kg.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here