Gdzie kupić wyciągarkę 12V

Gdy w grę wchodzi jazda po trudnym terenie, wyciągarka linowa może niejednokrotnie okazać się prawdziwym wybawieniem. Wyjeżdżając w góry lub na podmokły teren warto mieć na uwadze, by w naszym ekwipunku znalazł się również ten sprzęt. Gdzie kupić i czym powinna się cechować dobra wyciągarka 12v? O tym w artykule.

Wyciągarka 12v – zastosowanie

Odpowiednie wyposażenie proponowane przez Invest Horeca sklep, który w swojej ofercie ma m.in. wyciągarki 12v, to podstawa w wielu różnych sytuacjach. Niezależnie od tego, czy dotyczą one off-roadowych wypadów autem terenowym lub quadem, czy też może wiążą się z wykonywaną pracą w zakresie gospodarki leśnej, dobra wyciągarka wielokrotnie wyciągnie nas z opresji. Sprawdzi się nawet przy pracach gospodarczych we własnym ogrodzie, gdy będzie trzeba wyciągnąć pień ściętego drzewa z ziemi. Bez wątpienia jest to sprzęt o szerokim spektrum zastosowania.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Dobra wyciągarka to przede wszystkim taka, która spełnia swoją funkcję. Invest Horeca sklep internetowy ma w swojej ofercie szereg propozycji, wśród których z pewnością znajdziesz odpowiednie rozwiązanie dostosowane do potrzeb. Jakie parametry należy brać pod uwagę, podejmując decyzję? Wśród nich znajdą się na pewno:

  • Siła uciągu – zaczynając od mniejszych wyciągarek o sile ok. 900 kg, aż po najpotężniejszy sprzęt z uciągiem ponad 7500 kg

  • Długość liny – tu wybór zaczyna się od liny 15-metrowej, a w najmocniejszych wersjach będzie to aż 26 m

  • Średnica liny – oczywiście im większa, tym mocniejsza będzie lina i będziemy mogli postawić przed nią większe wymagania.

Dobra wyciągarka 12v będzie się również charakteryzowała kilkoma dodatkowymi cechami, zależnie od wybranego modelu. Automatyczny układ hamulcowy zapewni wysoki poziom bezpieczeństwa, a dzięki trójstopniowej skrzyni biegów użytkownik będzie mógł regulować transmisję mocy w zależności od potrzeb. Wiele wykonywanych prac wymaga podzielnej uwagi oraz obecności w kilku miejscach naraz, dlatego z pewnością użytkownik będzie zadowolony z opcji pilota sterującego wyciągarką dostępnego w bardziej zaawansowanych modelach.

Invest Horeca sklep – oferta

Solidna wyciągarka 12v posłuży przez lata ciężkiej pracy i pozwoli przeżyć niejedną off-roadową przygodę w górskich ostępach. Taki sprzęt znajdziesz w sklepie internetowych firmy Invest Horeca, który oferuje wiele modeli wyciągarek o różnych parametrach, które z powodzeniem sprawdzą się nawet w najbardziej wymagających warunkach. Warto zapoznać się z dostępną ofertą, zawierającą szczegółowe opisy techniczne, dzięki którym dokonanie trafnego wyboru nie będzie stanowić żadnego problemu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here