Samochody dla firm - jakie wybrać

Chcesz wiedzieć, jaka jest najkorzystniejsza dla twojej firmy flota samochodowa? Skoda! Miliony polskich przedsiębiorców nie mogły się mylić, wybierając właśnie tę markę jako dostawców aut dla siebie i swoich pracowników. Argumenty, które przemawiają za wyborem tej marki są naprawdę solidne, jak same samochody dostarczane przez czeski koncern.

Samochody marki Skoda

Auta Skody to najczęściej kupowane samochody dla firm od 9 lat w Polsce. Pozycję krajowego lidera sprzedaży flotowej czeska marka osiągnęła nieprzypadkowo, przez lata rozwijając się pod każdym kątem ważnym dla przedsiębiorców.

Najważniejszym punktem są oczywiście same samochody. Skoda to od lat wyznacznik najwyższego stosunku jakości do ceny, co szybko docenili właściciele firm, w szczególności z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Marka poszła jednak o krok dalej i flota samochodowa Skoda została wzbogacona o auta będące wyznacznikiem jakości i biznesowej klasy. Dlatego też, poza szeroko rozpowszechnionymi wśród przedstawicieli handlowych przeróżnych marek modelami Fabii i Octavii, równie chętnie w firmach pojawiły się auta klasy Premium, do jakich należy Skoda Superb. Dzięki temu z oferty Skody bez problemu można wybrać samochody dla pracowników wykonujących pracę w terenie, jak i dla potrzebujących prestiżu członków zarządu, czy właścicieli. To niezwykle cenne, ponieważ wybór aut jednej marki dla całego przedsiębiorstwa wspiera jego spójny wizerunek.

Oferta samochodów dla firm

W przypadku utrzymywania floty istnieje jednak o wiele więcej zmiennych stanowiących o finalnym sukcesie Skody, niż sam wybór aut różnej klasy. Strategia koncernu w tym zakresie jest o wiele dalej idąca. Do bardzo ważnych czynników należy wprowadzenie niezwykle innowacyjnych jednostek napędowych. Silniki w autach skody są wytrzymałe i charakteryzują się sporą mocą przy stosunkowo niewielkiej pojemności. Taki rozwój konstrukcji pokochali przedsiębiorcy, dla których auta są dzięki temu tańsze w eksploatacji, chociażby ze względu na niższe składki ubezpieczeń.

Czeski koncern poszedł jednak jeszcze krok dalej umożliwiając polskim przedsiębiorcom dostęp do nowoczesnych narzędzi do zarządzania i monitorowania floty, co jest niezwykle ważnym aspektem w organizacji rozwijających się przedsiębiorstw.

Nie bez znaczenia jest rozwój największej w Polsce sieci serwisów ASO, co pozwala na regularną wymianę materiałów eksploatacyjnych w autach, bez względu na to, gdzie aktualnie znajduje się flota samochodowa. Poznań i okolice to dla przykładu aż 14 autoryzowanych serwisów marki.

Ponadto, Skoda przez lata stawała się synonimem ekologii, co ma niebagatelne znaczenie dla środowiska. Wybierając flotę samochodową Skody postępujesz więc odpowiedzialnie także w trosce o przyszłość kolejnych pokoleń.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here