Studia MBA w Warszawie

Coraz więcej osób decyduje się na studia online, ponieważ poszczególne moduły może realizować w formie zdalnej, z dowolnego miejsca na świecie. Teraz taką możliwość będą mieć również menedżerowie, którzy zdecydują się na studia MBA w WSB w Warszawie.

Studia MBA Warszawa: hybrydowa formuła zajęć

Osoby, które chcą realizować większość zajęć w formie online, mogą wybrać program MBA oferowany przez WSB w Warszawie. Słuchacze mają dostęp do materiałów na platformie zdalnego nauczania Moodle – mogą w dowolnej chwili przesłuchiwać nagrania audio, oglądać wideo nagrane przez ekspertów czy realizować przygotowane dla nich ćwiczenia. Uczestnicy programu MBA w tej formule mają też możliwość wzięcia udziału w wirtualnych wizytach studyjnych.

Oprócz tego trzy razy w trakcie całego programu uczestniczą w spotkaniach stacjonarnych, na których będą mogli bezpośrednio dzielić się doświadczeniami z innymi słuchaczami programu.

Program MBA w WSB w Warszawie trwa 1,5 roku. W jego ramach uczestnicy realizują 20 różnych modułów, nie tylko z zakresu zarządzania, ale też finansów, marketingu czy HR. Warszawski program został też dostosowany do najbardziej aktualnych trendów przedsiębiorczości i potrzeb rynkowych. Uwzględniono przy tym zmiany spowodowane pandemią COVID-19. O tym, co jeszcze wzięto pod uwagę przy konstruowaniu programu studiów oraz co zyskają jego uczestnicy, można przeczytać na https://www.studiamba.wsb.pl/oferta-studiow/warszawa/korzysci-0.

Co istotne, program studiów MBA Warszawa realizowanych przez WSB jest układany we współpracy z Franklin University w USA. Absolwenci otrzymają dyplom sygnowany przez tę amerykańską uczelnię.

Zalety studiów MBA: networking i możliwość wymiany doświadczeń

To, co wyróżnia studia MBA, to nie tylko profesjonalna kadra, którą tworzą praktycy biznesu, ale również uczestnicy z bogatym doświadczeniem zawodowym. Dzięki temu słuchacze mają unikalną możliwość dzielenia się swoimi doświadczeniami, metodami pracy, technikami zarządzania czy wreszcie – rozwiązywaniem problemów i opanowywaniem kryzysów. To bezcenne know-how, zwłaszcza, że uczestnicy programu na co dzień pracują w różnych branżach, przez co mają odmienne spojrzenie na wiele kwestii.

Z wymianą doświadczeń między słuchaczami programu wiąże się też inna ogromna zaleta studiów MBA – czyli networking. Możliwość zbudowania sieci kontaktów biznesowych (lub jej poszerzenia) ma często bezpośredni wpływ na karierę. Dzięki nowym kontaktom absolwenci MBA nierzadko zyskują możliwość zatrudnienia w nowej firmie. Sieć pozwala także na poznanie partnerów biznesowych do realizacji wspólnych projektów.

To, o czym warto też wspomnieć, to średnie zarobki absolwentów MBA. Z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń w 2020 r. przeprowadzonego przez Sedlak & Sedlak wynika, że mediana zarobków osób z dyplomem MBA wynosi 12 718 zł brutto.

Studia MBA będą zatem dobrym wyborem dla osób, które chcą cały czas się rozwijać, cenią wymianę doświadczeń i nawiązywanie kontaktów oraz mają nadzieję poszerzyć i usystematyzować posiadaną już wiedzę. Osoby z dyplomem MBA są też niezwykle cenione na rynku pracy i mają świetne perspektywy zawodowe.

Artykuł sponsorowany.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here