Taśma LED nad basenem

Jeśli masz w domu basen, warto zastanowić się nad jego oświetleniem. Dzięki temu nabierze on niezwykłego klimatu i stworzysz wokół niego przytulną atmosferę. Taśma LED sprawdzi się tutaj doskonale, ze względu na to, że jest to efektowne i jednocześnie energooszczędne rozwiązanie. Dowiedz się więcej o oświetleniu LED do basenów czytając ten artykuł!

Lampy punktowe wokół basenu

Punktowe lampy świetnie sprawdzą się do oświetlenia basenu. Można je zamontować zarówno pod wodą, na ściance basenu, jak i wokół. Jest to świetne rozwiązanie dla tych, którzy oczekują intensywnego światła, które nie będzie dużo kosztować.

Świetnym rozwiązaniem będą tutaj magnetyczne lampy, których montaż jest dziecinnie prosty. Bardzo często mają one różne opcje które możemy dostosowywać do naszych potrzeb. Dzięki temu nasz basen nabierze bardzo ciekawego klimatu. Co więcej, bardzo często możemy też wybrać kolor światła, co świetnie sprawdzi się na imprezy nad basenem.

Taśmy LED na basenie

Doskonale sprawdzą się też taśmy LED, możemy zamontować na krawędziach basenu lub pod wodą. Ich montaż jest bardzo prosty, bo wystarczy, że oczyścimy daną powierzchnię i nakleimy na nią nasze taśmy. Dadzą one bardzo intensywne światło i świetnie dopasują się do kształtu basenu. Dzięki temu, jeśli nasz zbiornik ma nieregularny kształt, będziemy mogli to w bardzo prosty sposób podkreślić. Na rynku dostępne są też diody o bardzo dużej ilości przeróżnych kolorów, co stworzy naprawdę wyjątkowy efekt.

Wybierając tego rodzaju lampy, bardzo istotnym jest upewnienie się, że są one wodoodporne. Większość z nich będzie miało właśnie taką właściwość, ale zawsze powinniśmy upewnić się czy na pewno tak jest. W ten sposób zadbamy nie tylko o wyjątkowy wygląd, ale też o bezpieczeństwo. Warto kupować lampy u sprawdzonych producentów, którzy będą w stanie zagwarantować nam, że ich produkty będą bezpieczne w okolicach basenu, jak i w samej wodzie.

Lampy wiszące w okolicy basenu

Kolejnym ciekawym rozwiązaniem są landy, które możemy powiesić nad basenem. Możemy wybrać ciekawe klosze, które same w sobie będą stanowić interesującą dekorację. Jeśli zdecydujemy się na lampy LED, Oprócz pięknego wyglądu, możemy spodziewać się też ogromnej oszczędności pieniędzy związanej z mniejszym zużyciem prądu. Warto wybrać tutaj lampy przycinek które mają płynnie zmieniające się, wielokolorowe światło. Sprawią one, że nasz basen będzie wyglądał naprawdę magicznie.

Przede wszystkim bezpieczeństwo

Wybierając oświetlenie basenowe powinniśmy kierować się nie tylko estetyką, ale przede wszystkim bezpieczeństwem. Prąd i woda nie idą w parze, więc należy wybrać lampy, które będą wodoszczelne. Najlepiej jest kupować je u sprawdzonych dostawców, którzy mają odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa. W ten sposób możemy być pewni, że będziemy cieszyć się nie tylko estetycznym oświetleniem, ale też nie będziemy musieli martwić się o bezpieczeństwo naszych najbliższych, co jest chyba najważniejsze.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here