Nowoczesne narzędzia, które usprawnią działanie Twojej firmy

Przedsiębiorstwa z branży IT stoją przed wieloma wyzwaniami realizując swoje cele biznesowe. Aby skuteczniej finalizować projekty i wznieść biznes na wyższy poziom, warto korzystać z innowacyjnych narzędzi. Dziś prezentujemy kilka przykładów skierowanych do użytkowników i przyszłych użytkowników najpopularniejszego na świecie systemu CRM Salesforce.

Body leasing

Do sprawnej realizacji projektów nie zawsze potrzebny jest wewnętrzny zespół IT. Szybszym i tańszym rozwiązaniem bywa zaawansowany body leasing, czyli skorzystanie z zewnętrznego teamu wyspecjalizowanego w konkretnych projektach. Firmy będące ekspertami oferują między innymi teamy złożone z administratorów i deweloperów, analityków biznesowych, service managerów lub testerów.

Migracja na Lightning dla użytkowników Salesforce

Dobrym przykładem praktycznego zastosowania zaawansowanego body leasingu jest migracja na Lightning, która otwiera przed firmą zupełnie nowe możliwości. Lightning to innowacyjny interfejs użytkownika stworzony przez Salesforce, który jest czymś znacznie więcej niż interfejsem graficznym. Celem nadrzędnym jest dostosowanie widoku do potrzeb biznesowych. Idzie to w parze z nowymi funkcjonalnościami, między innymi wykresami wydajności, usprawniony raportowaniem i forecastingiem. Na polskim rynku w sprawną migrację na Lightning oferuje doświadczona w pracy z Salesforce firma Craftware.

Center of Excellence

Bardzo innowacyjnym rozwiązaniem usprawniających działanie firmy jest Center of Excellence. Polega ono na umieszczeniu w organizacji grupy specjalistów, która rozumie i łączy potrzeby biznesowe z użytkownikami końcowymi i administratorami systemu Salesforce. Chodzi o wdrożenie sprawdzonych praktyk, szybsze wdrożenia, obniżenie kosztów i weryfikację proponowanych rozwiązań.

Projekty zwinne

Bardzo ciekawym modelem w branży IT, związanym z platformą Salesforce, są projekty zwinne. Polegają one na realizacji projektów mniejszymi etapami i szybkim osiąganiu zwrotu z inwestycji, który pozwala finansować kolejne kroki bez obciążania budżetu. To także doskonała metoda na ograniczenie ryzyka związanego z przeprowadzaniem dużego projektu.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here