ramki pod tablice

Skutery i motorowery nadal cieszą się sporą popularnością, zwłaszcza wśród osób, które nie mają prawa jazdy, a mimo to chcą przejechać się czymś szybszym, niż zwykły rower. Jest to dobra sytuacja dla firm oferujących wynajem tego typu pojazdów. W okresie wiosennym i letnim przeżywają one prawdziwe oblężenie klientów chętnych na przejażdżkę.

Jest to więc dobra okazja do tego, aby zadbać o odpowiednią identyfikację i promocję własnego biznesu. W jaki sposób możemy się tym zająć? Na przykład kupując odpowiedniej jakości ramki pod tablice rejestracyjne, które nie tylko zapewnią stabilne podtrzymanie tablic, ale również posłużą do oznaczenia pojazdów. W jaki sposób? Na ramkach znaleźć może się bowiem dowolny napis bądź grafika.

Ich wymiary są na tyle duże, by zmieściła się na nich nazwa firmy, numer telefonu, adres oraz niewielkie logo. Oczywiście możemy zdecydować się również na inne napisy i grafiki. Wybór jest dowolny.

Jaką ramkę do motorowerów wybrać?

Jak już wspomnieliśmy, omawiane produkty występują na rynku w różnych odmianach, dzięki czemu każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie. Głównym podział ramek dotyczy produktów jednoczęściowych i ze specjalną listwą zatrzaskową.

W pierwszym przypadku do czynienia mamy ze standardową oprawą, w której umieszczana jest tablica rejestracyjna. Treść reklamowa znajduje się natomiast na dolnej części ramki. Przykręcenie ramek do skuterów lub motorowerów zapewnia stabilizację tablicy rejestracyjnej. Treści reklamowe są doskonale widoczne.

Jeśli natomiast ramki pod tablice są wyposażone w listwy zatrzaskowe, nie ma potrzeby wiercenie otworów w tablicy. Co ważne, wszelkie napisy i grafiki zostają zabezpieczone za sprawą listwy ochronnej. Dzięki temu reklama jest stała i odporna na wpływ rozmaitych czynników zewnętrznych

Czy zakup specjalnych ramek pod tablice to dobry wybór? Tak! Z jednej strony zyskać można bowiem skuteczną ochronę tablic rejestracyjnych, a z drugiej przydatną przestrzeń reklamową. Dzięki temu w łatwy sposób można oznaczyć swoje pojazdy, a także zadbać o to, aby pełniły one funkcje mobilnych reklam. Dla wypożyczalni jest to doskonałe rozwiązanie. O ich istnieniu może bowiem dowiedzieć się więcej osób.

Żeby jednak ramka okazała się dobrym wyborem, warto celować w produkty uznanych producentów, którzy cieszą się dobrymi opiniami wśród klientów. Analiza oferty rynkowej wydaje się więc w tym przypadku kluczowa. Kierowanie się wyłącznie kryterium ceny nie będzie dobrym rozwiązaniem.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here