Cechy ploterów laserowych CO2

Ploter laserowy CO2 jest wykorzystywany w wielu firmach reklamowych, produkcyjnych, czy poligraficznych. Z pewnością na uznanie zasługuje wykorzystanie nowoczesnej technologii i profesjonalnego sprzętu, który działa sprawnie i daje pożądane efekty. Gdzie stosuje się plotery laserowe? Czym odznacza się ploter laserowy CO2?

Ploter laserowy zastosowanie

Ploter CO2 jest wykorzystywany w wielu miejscach, gdzie konieczne jest grawerowanie i cięcie materiałów (guma, skóra, drewno, korek, papier). Z pomocą urządzenia wykonamy grawer nawet na twardych materiałach, jakimi są granit, szkło, czy też marmur. Innowacyjna technologia i bardzo dobra jakość wykorzystanych części do plotera sprawiają, że zastosowanie jest niezwykle szerokie. Plotery laserowe z powodzeniem zastosujemy w celu:

  • wyrobu opakowań, identyfikatorów, breloczków,
  • wyrobu tabliczek znamionowych i pieczątek,
  • wycinania drewna, zabawek, tekstyliów,
  • wycinania elementów podczas budowy modeli,
  • znakowania długopisów i gadżetów w celach reklamowych,
  • wycinania wzorów z papieru, kartek okolicznościowych, szablonów itd.

Ploter laserowy do sklejki, do papieru, czy też do drewna to efektowne rozwiązanie, jakie wykorzystywane jest przykładowo w agencjach reklamowych. Ciekawą ofertę znajdziemy na stronie https://www.kartier.pl/oferta/plotery-laserowe-co2. Szeroki asortyment i wykorzystanie nowoczesnych technologii są tutaj atutem.

Cechy dobrego plotera laserowego CO2

Ploter CO2 pozwala ciąć i grawerować nawet najdrobniejsze elementy, zachowując jednocześnie ogromną dokładność i precyzję. Specjalne oprogramowanie współpracuje ze znanymi programami, co umożliwia nawet prac w trybie offline. Plusem jest to, że maszynę podłączymy za pomocą kabla sieciowego Ethernet. Maszyny posiadają specjalistyczne elementy, jakimi są: opuszczany elektrycznie stół, autofocus, red point, chiller chodzący, kompresor powietrzny, wentylator odciągowy oraz przelotowy stół.

Plotery laserowe CO2 wyróżniają się solidną konstrukcją oraz trwałą optyką. Zaletą urządzeń jest intuicyjny interfejs i precyzyjna budowa. Wykorzystana technologia sprawia, że plotery laserowe działają niezawodnie każdego dnia.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here