Magda Gessler zaczyna współpracę z bodychief.pl

0
1336

Ciężko znaleźć osobę, która nigdy nie słyszała o Magdzie Gessler, celebrytki przez wielu uważanej za królową polskiej telewizji. Największą sławę przyniosły jej oczywiście programy Kuchenne Rewolucje oraz MasterChef. Magda Gessler od wielu lat jest również właścicielką kilku dobrze prosperujących restauracji. Mogłoby się więc zdawać, że nasza celebrytka ma już wystarczającą ilość zajęć, dlatego dużym zaskoczeniem było powstanie nowego kanału na YouTube – kanału pani Gessler.

Magda Gessler na YouTube

Pani Gessler to bez wątpienia jedna z największych ekspertek w polskim świecie kulinarni. Posiada również duże obycie i doświadczenie związane z mediami. Na początku występowała w programie Kuchenne Rewolucje (już w latach 90.), a następnie w kilku innych seriach, w tym bardzo popularnym MasterChef. W jaki sposób odnosi się to do kanału na YouTube? Cóż, przede wszystkim można było oczekiwać wysokiej jakości i świetnego przygotowania. I… wyszło nieco inaczej, niż widzowie mogli tego oczekiwać, choć wartości przekazu na pewno pani Gessler odmówić nie można.

Niecodzienny styl i skuteczna reklama

Pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy, już po chwili oglądania jest to, że filmik znacznie różni się od nagrań „topowych” kulinarnych youtuberów. Pani Gessler nie boi się wpadek. Nagranie ma bardzo „domowy” wyraz. Możemy doszukać się małych błędów, zacięć lub dodania zbyt dużej ilości składniku – jak opowiadała sama główna bohaterka. Początkowo możemy mieć wrażenie, że nagranie jest po prostu nieprofesjonalne, jednak po pewnym czasie oglądania, nie można oprzeć się wrażeniu, że tak właśnie miało to wyglądać. W czasach, kiedy wszystko, co znajdziemy w internecie, jest idealne, taki powiew świeżości i „prawdziwości” zdecydowanie przemówi do odbiorców. Seria Magdy Gessler od samego początku bardzo się wyróżnia. Z jednej strony otrzymujemy naprawdę cenne wskazówki, które sprawią, że nawet niedoświadczeni kucharze będą mogli przygotować swoje potrawy, natomiast z drugiej, na pewno każda z osób oglądających materiał nie mogła opanować się od śmiechu po nieustannych żartach prowadzącej. Nie da się wiec ukryć, że rozpoczęcie nowej serii było bardzo udane. Bardzo możliwe, że pierwszy odcinek został przeprowadzony w takiej „domowej” aurze specjalnie, aby zachęcić odbiorców do zainteresowania się ofertą patrona – cateringu dietetycznego BodyChief.

Współpraca z BodyChief

Głównym patronem pierwszego odcinka serii na kanale YouTube Magdy Gessler jest firma BodyChief. Firma ta oferuje catering dietetyczny w niemal każdym większym mieście naszego kraju. Diety pudełkowe przygotowywane są przez profesjonalnych kucharzy w konsultacji z dietetykami, dlatego wszyscy klienci mają pewność, że z dietą pudełkową odżywiają się bardzo zdrowo. Do wyboru mamy wiele różnych rodzajów diet, w tym m.in. dietę Standard, Vege, Low IG, Sport, Lactose Free, Gluten Free oraz Junior. Każda z nich zawiera w sobie liczbę kalorii, o której decydują klienci, dlatego wystarczy określić swoje cele i żywieniowe potrzeby.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here