przesylanie pieniedzy w obcej walucie uroofx

Przelewy w obcej walucie często wiążą się z dodatkowymi procedurami i kosztami. Wraz ze wzrostem turystyki zagranicznej, zaczęły się pojawiać nowoczesne rozwiązania pozwalające na tańsze i szybsze przelewy. Przedstawimy garść rozwiązań, dzięki którym nie stracisz głowy przy następnym przelewie zagranicznym.

Przelew zagraniczny wykonany z polskiego konta bankowego

Dlaczego taki przelew z polskiego konta nie jest najbardziej opłacalnym pomysłem? Przelew zagraniczny, na przykład przelew z konta w złotych na konto w euro, można z konta w bankowości internetowej. Wiąże się to jednak z zawyżonym kursem bankowym i odgórnymi limitami przelewów. Niemiłą niespodzianką mogą  się też okazać wysokie prowizje za wyciągnięcie gotówki z bankomatu za granicą.

Przekazy pieniężne

Przekazy pieniężne z udziałem agencji pośredniczącej to najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy chcą szybko przekazać pieniądze. Dzięki takiemu rozwiązaniu twoje pieniądze będą dostępne nawet w ciągu paru minut. Nie trzeba czekać na zaksięgowanie środków, które może trwać nawet parę dni. Rozwiązanie to wiąże się jednak z marżą pośredników, która jest wyższa niż opłata za przelew, ale jeśli zależy ci na szybkości przekazu pieniężnego, to jest to najlepszy sposób. Przekazy pieniężne i przelewy z zagranicy można dokonać w fizycznym punkcie pośrednika lub online. Istnieje wiele biur pośredniczących w takich transakcjach, na przykład UroFX.

Karta Revolut

Revolut to prawdziwa finansowa rewolucja w przelewach walutowych. W ciągu roku od uruchomienia zyskał on ponad trzy miliony użytkowników na świecie. Innowacyjność tej karty i konta polega na tym, że jest ona połączona bezpośrednio z telefonem, a zakładane konto jest wielowalutowe. Aby założyć konto nie potrzeba wielu formalności. Dodatkowo, firma oferuje trzy różne oferty. Bezpłatna opcja to daje możliwość wielowalutowych przelewów, opcja premium dodatkowo umożliwia dostęp do kryptowalut, a opcja metal oferuje nawet usługę concierge.

Przewalutowanie nie podlega dodatkowym opłatom.Jedyne opłaty ponosi się przy wyrabianiu karty płatniczej lub przy wykupieniu jednej z płatnej opcji. Revolut często organizuje promocje, na przykład zniżkę za polecenie, więc często można załapać się na niższą cenę.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here