W dzisiejszych czasach bardzo popularnym sposobem na dodatkowy zarobek jest kopanie kryptowaluty. A skoro istnieją kryptowaluty to musi też istnieć Bitcoin – kantor. Wyróżniany setki rodzajów kryptowalut, ale to bitcoin zapoczątkował falę popularności tej innowacyjnej internetowej waluty. Bitcoin – jak zapewne wiesz skoro interesujesz się tematem – to waluta zdecentralizowana, czyli niezależna od żadnych banków, rządów czy instytucji. Jest zupełnie niezależną formą pieniądza w internecie. Tworzą i utrzymują go jedynie ludzie i jest wszędzie tam gdzie dociera internet oraz telefonia komórkowa.

Jeśli posiadasz własne bitcoiny (niezależnie czy wykopane na swoim sprzęcie, czy też zakupione od kogoś znajomego lub kupione na giełdzie kryptowalut), a nie chcesz ich inwestować na giełdzie, bo takie ryzyko skoku kursu jest dla ciebie zbytnim stresem oraz nie wiesz jak płacić nimi w poszczególnych sklepach internetowych jesteśmy dla ciebie idealnym rozwiązaniem. Nasz Bitcoin – kantor pozwoli ci na ekspresową wymianę kryptowaluty na walutę tradycyjną. Oferujemy państwu bezpieczne transakcje zabezpieczone odpowiednimi protokołami.

Posiadamy naprawdę konkurencyjne, niskie ceny, a to wszystko za ekspresowe dokonanie wymiany na taką walutę jaka państwa interesuje. Nie ograniczamy się wyłącznie do wymiany bitcoina na euro, dolary czy polskie złote, co niewątpliwie jest kolejną niebywałą zaletą naszego Bitcoin – kantor, ponieważ bezproblemowo możesz wymieniać u nas swoje coiny nawet będąc za granicą by na swoje konto otrzymać stosowaną tam walutę i wypłacić pieniądze w tamtejszych bankomatach. Wiadomo nie od dziś, że na przewalutowaniu z waluty na walutę między bankami dwóch różnych krajów za pośrednictwem naszego konta bankowego tracimy całkiem spore sumki. To bardzo zniechęca do tego typu transakcji i staramy się ich unikać. Nawiązując z nami współpracę ten problem wręcz przestaje ciebie dotyczyć i praktycznie nie istnieje. Jedyną prowizją jaką od państwa pobieramy jest prowizja za ewentualny przelew z użyciem płatności TPay i wynosi nieco ponad 2%. Oferujemy także szeroki wachlarz możliwości płatności i wypłat (m.in. wygodną formą wypłaty w bankomacie za pośrednictwem SMS).

W niedługim czasie zamierzamy również poszerzyć grono współpracujących z nami dużych sieci bankowych co jeszcze bardziej usprawni całe przedsięwzięcie.

Zależy nam na naszych klientach i wiemy na czym zależy również naszym klientom. Zależy im przede wszystkim na wygodzie, łatwości dokonania wymiany walut oraz na ich szybkości.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

PODZIEL SIĘ
Następny artykułJak zdobyć dobrą pracę

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here