NAUCZ SIĘ JĘZYKA POLSKIEGO

Każdego roku, w miesiącach letnich, KLUB DIALOGU Szkoła Języka Polskiego dla Obcokrajowców planuje specjalne kursy języka polskiego, aby nasi studenci mogli uczyć się w bardziej intensywny i atrakcyjny sposób. Mamy nadzieję, że i ten rok, pomimo pandemii COVID-19 nie będzie wyjątkiem! Jesteśmy szczęśliwi, że nasze kursy wakacyjne są tak popularne i zawsze zbierają dobre opinie. Wynika to nie tylko z odmiennego stylu nauczania i wprowadzania nowych materiałów, ale także z elastyczności zajęć oraz faktu, że można poznać jeszcze większą liczbę nowych osób. Ponadto zawsze latem organizujemy wyjątkowe wydarzenia, takie jak: spływ kajakowy, poszukiwanie skarbów, wyjście na koncert, do kina i nad Wisłę.

Dodatkową atrakcją będą dwu godzinne zajęcia w piątki z cyklu ‘ZAKOCHAJ SIĘ W JĘZYKU POLSKIM’. Spotkania te będą obejmowały zagadnienia gramatyczne i konwersacje na różne, ciekawe tematy, a także powtórzymy materiał, który był omówiony w ciągu roku, zapewniając tym samym solidną wiedzę. W KLUBIE DIALOGU wierzymy, że podczas nauki języka polskiego jako obcego jednym z najskuteczniejszych sposobów zapamiętywania trudnych słówek i gramatyki jest zabawa, niezależnie od wieku! Dlatego szczególnie podczas kursów letnich stosujemy gry, ruch i quizy online dzięki czemu studenci nie siedzą tylko przy stole z podręcznikiem w ręku!

Oprócz tego, planujemy intensywne kursy języka polskiego trwające nawet 3 godziny dziennie codziennie. Są to niezwykle skuteczne kursy dla studentów, którzy mają szansę zagłębić się we wszystkie aspekty języka polskiego, takie jak: gramatyka, czytanie, mówienie, pisanie, czy kultura i tradycja polska.

Aleks, jeden ze naszych studentów pochodzący z Australii, który w ubiegłym roku uczestniczył w intensywnym kursie letnim, stwierdził: „kurs miał odpowiednią długość, aby codziennie pokryć dużą partię materiału, nie powodując wyczerpania, co jest całkiem zabawne; mniej przypomina nudne zajęcia, a bardziej dyskusję”. A dalej: „atmosfera jest nieco inna, myślę, że  zdecydowanie poprawiłem swój polski!” Co ważne, struktura kursu także była dopasowana do jego potrzeb, ponieważ „zajęcia odbywały się rano, więc po szkole nadal pozostaje dużo czasu na rozrywkę”. 

Choć te wakacje, ze względu na pandemię będą troszkę różniły się od poprzednich, nadal szkoła Języka Polskiego dla Obcokrajowców KLUB DIALOGU będzie oferować kursy letnie na różnych poziomach od A0 (dla zupełnie początkujących) do B1 (zaawansowanych). Dlatego nie wahaj się z nami skontaktować i ZAREJESTRUJ SIĘ już dziś. 

Oprócz letnich kursów KLUB DIALOGU uruchomił specjalny BLOG do samodzielnego uczenia się w domu. BLOG ten zawiera nietuzinkowe teksty i filmy z różnych stron świata oraz opowiada o ciekawych miejscach do odwiedzenia w Polsce: gdzie jeździć na rowerze, co robić w mieście, gdzie zjeść i dobrze się bawić, a także o mniej znanych miejscach, które z pewnością warto zobaczyć. Artykuły na BLOGU są w całości po polsku na różnych poziomach zaawansowania, od A1 do B2. Co więcej, na końcu artykułów znajdują się krótkie pytania sprawdzające zrozumienie tekstu. Możesz zostawić nam również komentarze. Sprawdź sam! https://learnpolishinwarsaw.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here