Reklamy PUSH

Z reklamami typu PUSH zetknął się chyba każdy internauta. Czym dokładnie są reklamy tego rodzaju? Czy są skuteczne? Jak można je zamówić?

Reklama w internecie ma różnorodne formy. Do dyspozycji mamy nie tylko e-mail marketing, reklamę w mediach społecznościowych czy bannery prezentowane na stronach WWW, ale możemy także skorzystać z wielu innych metod promocji on-line.

Jedną z najnowszych i cieszących się obecnie dużym zainteresowaniem formą reklamy w sieci jest push ad, czyli reklama push, web push lub notyfikacja czy powiadomienie push. Co warto wiedzieć na jego temat?

Push ad – co to jest?

Reklama typu push ad to rodzaj reklamy wykorzystującej komputery i urządzenia mobilne. Mają formę niewielkich okienek, które widoczne są na ekranie urządzenia jako wyskakujące powiadomienie.

Bardzo często o reklamie web push mówi się jako o nowoczesnej alternatywie dla mailingu, czyli dla przesyłania wiadomości e-mailowych. Cechują się bardzo dobrą widocznością, a tym samym wysoką skutecznością w docieraniu do zainteresowanych przekazem odbiorców.

Aby odbiorca otrzymywał reklamę typu web push, musi wyrazić na nią zgodę. Najczęściej zgoda ta polega na dopuszczeniu wyświetlania reklamy na podstawie okienka wyskakującego w wyszukiwarce internetowej.

Po potwierdzeniu reklamy powiadomienia pojawiają się na ekranie urządzenia. Najczęściej mają one formę małych okienek z niewielkim elementem graficznym oraz treścią. Po kliknięciu na reklamę jesteśmy przenoszeni na docelową stronę internetową.

Czy warto inwestować w push ad?

Biorąc pod uwagę dobrą widoczność reklamy web push na różnych urządzeniach oraz jej przystępną cenę, to atrakcyjna inwestycja dla każdej firmy prowadzącej stronę WWW.

Reklamodawcy mają do dyspozycji także specjalne narzędzia do reklamy push ad, z którą mogą zwiększyć ruch na swojej stronie internetowej i uzyskać lepsze wyniki, na przykład sprzedażowe.

Na uwagę zasługuje Push Ad – zaawansowany system przeznaczony do realizacji reklamy web push. Więcej informacji można znaleźć na jego stronie internetowej znajdującej się pod adresem: https://push-ad.com/pl/.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here