Żyj jak chcesz – zegarki Maurice Lacroix

0
1787

Nie bardzo rozumiem, dlaczego w dzisiejszych czasach tak wiele osób chce się ograniczać. W zasadzie dotyczy to każdego aspektu naszego życia, także tego finansowego. Oczywistym jest fakt, że nie każdego stać na spore wydatki. Jak wytłumaczyć jednak sytuację, gdyś ktoś nie dąży do tego by być bogatym? Blokuje się w konkretnym miejscu i nie próbuje wspiąć się choćby nieco wyżej. Dlaczego ludzi zadowala bycie przeciętnymi? Zadaję sobie te pytania od dłuższego czasu i nie potrafię znaleźć na nie odpowiedzi.

W każdy razie, ja nie zamierzam płynąć zgodnie z tym nurtem. Zamierzam się wzbogacić i to bardzo. Chcę mieć pieniądze na swoje zachcianki, nosić markowe zegarki i to te z najwyższej półki. Niech będą to np. zegarki Maurice Lacroix ze sklepu internetowego https://www.sklep-korn.pl/zegarki/maurice-lacroix. Chcę jeździć drogimi autami. Kilkoma, nie jednym. Będę je sobie zmieniać w zależności od tego jaka będzie pogoda na dworze. Na tej zasadzie ma to działać, w taki sposób chcę przejść przez swoje życie. Nie ma dla mnie takiego czegoś jak półśrodki i dlatego osiągnę swój cel.

Oprócz wydawania pieniędzy na swoją próżność, o której nie boję się mówić bo zdaję sobie sprawę z tego, jak powinno się to nazywać, chcę mieć po prostu spokój. Spokój mentalny, nazywany także spokojem ducha. O czym mowa? Chociażby o tym, że chciałbym w razie jakiegoś nagłego wypadku, nie musieć się martwić o swój los. Być przygotowanym na wszelkie sytuacje, które mogą w przyszłości dotknąć mnie lub moich bliskich. W razie ich zajścia móc reagować. Nie czekać na to co zgotuje mi los. Chcę bowiem polegać przede wszystkim na sobie. A do tego potrzebna jest mi naturalnie niezależność finansowa, do której będę dążył. Wiele razy obiecywałem samemu sobie, że nigdy się nie poddam. Chcę spełnić swoje marzenia i osiągnąć cel. Wydawać pieniądze na głupoty i nie musieć się ograniczać.

Chcę mieć swój własny zegarek Maurice Lacroix, od zawsze o nim marzyłem. A gdy już wejdę w jego posiadanie, tylko się uśmiechnę. To będzie przecież dopiero początek mojej drogi do bogactwa. Jestem pewien, że będzie to świetna przygoda.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here