Wakacje w Egipcie

Czasami jesteśmy pytani, a czy wyjazd do Egiptu jest bezpieczny. Bezpieczeństwo urlopowiczów jest gwarantowane, gdyż są oni pod stałą opieką wyszkolonych osób, ale także jest ta podróż niesamowicie wygodna i przyjemna. Popularność plażowania w Egipcie nigdy nie zmaleje i wynika to z kilku powodów. Pierwszym argumentem są przystępne ceny. Na pytanie “Ile kosztuje 10 dniowy pobyt w Egipcie?” odpowiadamy: może to zależeć od terminu wyjazdu na wakacje. W okresie wiosennym i jesiennym występuje największa aktywność turystyczna, co wpływa na cenę. Szczególnie pamiętny będzie sezon aksamitny we wrześniu, ale to zależy od preferencji. Niektórym osobom będzie pasował na przykład październik.

Wakacje w Egipcie otwierają drzwi do ogromnej różnorodności hoteli i ośrodków wypoczynkowych. Możesz wybierać spośród szerokiej gamy rozrywek, dzieci również będą zadowolone, poświęca się im szczególną uwagę. Ludzie, którzy nie wyobrażają sobie życia bez sportów ekstremalnych, z pewnością docenią wczasy w Egipcie. Na egipskich plażach spotkasz się z różnymi sposobami spędzania wakacji, to nie tylko nurkowanie czy surfing.

Popularne plaże w Egipcie

Nadal zastanawiasz się Ile kosztuje podróż do Egiptu? Ustaliliśmy, że koszt jest uzależniony od czasu wyjazdu, wpływa tu pora roku. Jednak na aspekty cenowe oddziałuje również miejsce wypoczynku. Jak można było nie słyszeć o Sharm el-Sheikh? Chociażby raz w życiu! Tłumaczenie jego nazwy brzmi jako „zatoka króla”. Posiada wspaniałe plaże koralowe, przyciągające nurków z całego świata. A z dziećmi wyjazd do Egiptu można zorganizować w Sharm el-Maya, w zasadzie jedynej plaży pokrytej naturalnym piaskiem. Młodzi ludzie nie mogą nie docenić osobliwości tego miejsca i jego zaplecza rekreacyjnego. Lokalne kluby tętnią życiem na okrągło. Nie wolno pominąć wysokiej klasy usług hotelowych świadczonych przez grupę Hilton, czy Ritz. Wszystkie są urządzone w eleganckim stylu orientalnym.

Popularność Hurghady, która jest najstarszym kurortem Egiptu, jest niezaprzeczalna. Ile kosztuje tydzień pobytu w Egipcie w Hurghadzie, dowiesz się na pojedzznami.pl. Niewątpliwie Hurghada ma najbardziej rozwiniętą infrastrukturę. Miłośnicy nurkowania również nie zostaną zawiedzeni, a doświadczenie instruktorów niewątpliwie pomoże Ci w nauce prawidłowego nurkowania.

Jeśli ceny nie są dla Ciebie czymś ważnym i znaczącym, w takim razie możesz spędzić wakacje w szykownym otoczeniu El Gouna. Jest usiana szerokimi kanałami wodnymi i stąd nazwa „Wenecja Egiptu”. W tym miejscu nie znajdziesz żadnych wielkich budowli, a tylko luksusowe wille i hotele dla osób lubiących spokój i ciszę. Wczasowicze pływają zarówno w kanałach, jak i w morzu – wybieraj, co chcesz i co Ci się podoba.

Chcesz spędzić luksusowy urlop w Egipcie? Skontaktuj się z nami i marzenie się spełni. Czekamy na Ciebie!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here